Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy zajlik le egy teljes nap...

Hogy zajlik le egy teljes nap ebben a gimiben?

Figyelt kérdés

A debreceni Tóth Árpád Gimnázium érdekelne. Kíváncsi vagyok. :)

14/L



2016. nov. 1. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kíváncsi?
2016. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kolis vagy? Hány órád van egy nap? Mivel telnek a szünetek? Mikor ebédelsz? Van délután szakköröd? Mettől meddig tanulsz másnapra?
2016. nov. 2. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1 héten min. 32 órád lesz, +szakkör vagy bármi, 1 héten az 5 tesiből 2x lesz játékórád,

egyébként milyen tagozatra szeretnél menni?

2016. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

persze 3x tuti lesz 7 órád is, ebédelni 5.óra után szokott nagyszünet lenni akkor lehet...

Tanulás, hát ha órán figyelsz akkor otthon csak átolvasod és kész, ez napi 10 perc, bepakolással együtt

2016. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Matek-fizikára :)

2016. nov. 2. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Huhh végre akit érdekel a fizika:) én most adtam fel a fizika tantárgy álmom...

De neked sok sikert kívánok hozzá!!!:)

2016. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megkérdezhetem, hogy mért adtad fel?

2016. nov. 2. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
írtam privát üzenetet!
2016. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hangulat milyen? Nagy a klikkesedés?
2016. nov. 3. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, osztálytól függ a klikkesedés,mint bárhol máshol, én szerettem odajárni (tavaly végeztem) szerettem, h annyi féle ember van körülöttem, különböző érdeklődési körrel. Biztos, h rátalálsz a társaságodra!! Egyébként 8kor kezdődik a tanítás, 10perces szünetek, de 3. óra után hosszú szünet, én ekkor ettem. A 7. Óra 14.25ig tart, én bikémre jártam, heti 36órával csúcstartó voltam az osztályomban 😂😂😂😂 De én választottam a plusszokat. Szerettem odajárni, egy modern, tiszta épület, nagy közösségi térrel. Persze a falak színét én átfesteném valami halvány sárgára, h otthonosabb legyen,mint a fehér falak :D Jó választás, ha odamész!
2016. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!