Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békásmegyeri Veres Péter...

Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium. Akik oda járnak mit gondolnak róla?

Figyelt kérdés
Néztem a Békásmegyeri Veres Péter Gimnáziumot, és láttam elég sok véleményt, hogy nehéz bekerülni irásbelin 90pont kell legalább, és, hogy a szóbeli is nehéz. Ha általános tantervű négyévesre akakrok menni ott tényleg kötelező a néptánc? Akik oda járnak/jártak tudnának mondani valamit? tapasztalat, vagy, hogy tényleg ilyen nehéz? A hetedikes évvégit nem nézik? Mennyire volt nehéz bejutni? Jó a közösség és a tanárok? Milyen az a papucs és köpeny egyenruha? Előre köszi annak aki segít.

2016. nov. 2. 10:41
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én négy évesre járok második éve. A néptánc csak kilencedikben volt kötelező, de be van építve az órarendbe, nem vészes. A ponthatár az éppen az évi felvételi nehezsegetol függ,de nem kell 90 pont felett lenni feltétlenül . A szóbeli elég összetett, és az talan kicsit nehez. Nem olyan nehez suli szerintem bőven meg lehet szokni . :) nem nézik csak a nyolcadik félévit. A közösség nagyon nagyon jo, tanárok között vannak rosszak, szerencsetol függ eppen milyen tanári kart fogsz ki. A papucs es a köpeny nagyon gyorsan megszokhato, nagyon kenyelmes egesz nap papucsban lenni :D
2016. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!