Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulás a BGE-n Keresked...

Továbbtanulás a BGE-n Kereskedelem és marketing szakon, angolul, magyarul? Többi lent!

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok és jelenleg a BGE-vel szemezgetek. A kereskedelem és marketing szakot nézegetem, érdekelne angol és magyar nyelven is. Viszont van 1-2 dolog, amit nem értek.

1.) Ha a magyar nyelvű kereskedelem marketing a KKK-n van, az angol miért a KVIK-en?

2.) Az is tanul nyelvet (pl. angolt), aki a sima magyar nyelvű kereskedelem és marketing képzésre jár?

Köszi a válaszokat! :)



2016. nov. 5. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

jelenleg én is a bge-n tanulok, kereskedelem és marketinget, csak FOSZK képzésben

1) ha magyar nyelven tanulsz alapképzésben akk a KVIK-en a kereskedelmi, kereskedelmi logisztika és a marketingkommunikáció szakirányosok vannak, a KKK-n pedig a marketingmenedzsment, minőségmenedzsment és a kereskedelmi kommunikáció szakirányosok

(az angol nyelvűvel nem tudom mi a helyzet)

2) nekünk foszk-on is volt 2 félév angol/német oktatás, heti 3 illetve 4 órában... tehát alapképzésen is van nyelvoktatás,ott több nyelvből is lehet választani... az más dolog h nem sokat ért a dolog, bár én egy elég gyenge csoportban voltam.

2016. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az angol úgy tudom azért a KVIK-en, mert az inkább a kereskedelemre és a turizmusra megy rá, míg a magyar a Külkeren inkább a marketingre koncentrál.

A kermarkosoknak itt 3 félév szaknyelvük van, vagy 1-3. vagy 4-6. félévben veszed fel.:) Ha magyarul tanulod, akkor is tanulsz nyelvet mellette, igen.

Mondjuk én nemzetközi gazdálkodásra járok, de a kermarkosokkal együtt vagyunk és ők így mondták. :D

2016. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!