Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Őszi biológia érettségizők ma...

Őszi biológia érettségizők ma volt a betekintés, kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hogy sikerült a(z) emelt vagy - közép biológia érettségitek (írásbeli)? Olyan lett mint vártátok? Hova készültök tovább tanulni? :)

2016. nov. 7. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Emelt szinten írtam, orvosira szeretnék menni, és 84 pont lett. Elégedett vagyok, mert sokkal rosszabbra számítottam, de még van egy szóbeli, szóval elég ideges vagyok. Csak azt remélem, hogy tudom ezt a pontszámot tartani vagy valami.

Neked hogy sikerült? :)

2016. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked, nagyon szép eredményt értél el, gondolom közben a szóbelid is megvolt? Hogy sikerült ? Mit húztàl? :)

Nekem messze nem lett ennyi pontom, de rosszabbra számítottam, így annak is nagyon örültem. A szóbelin kifejezetten nagy szerencsém volt a tételemmel kapcsolatban, várom a végeredményt, de szerintem összességében jól sikerült! :)

2016. nov. 12. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gratula neked is. :) Remélem, jó lett a szóbelim, szívet és a Humán Genom Programot húztam, de semmiben nem vagyok biztos, amíg nem látom az eredményeket, én úgy éreztem, hogy jól sikerült, és hogy mindent elmondtam, amit tudtam.
2016. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok az eredményhirdetésig! :)
2016. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) - szív és HGP // az egy jó kis tétel lehetett szerintem. Én is várom az eredményeket. Ilyenkor már nyugodtnak kellene lennünk, pedig én még mindig izgulok hiàba sikerült jól- illetve úgy érzem. :) Nekem ,,A" állati mozgások ,,B" Ionos - ozmózisos szöveg + inzulin - máj (glukagon)-citoszkeleton- kérdéseket is beletettek. Nem volt rossz tétel szerintem.
2016. nov. 13. 07:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg jó tételnek hangzik. :D Tökre megértem az izgulást, nekem a tavalyi szóbelim 44 lett, pedig nagyon közel volt a kémiához, ami miatt jobban izgultam, és alig készültem rá, és azzal pont meglenne a 85, ami a cél volt. Most meg százszor jobban megérdemelném, és az A tételnél azt mondta a vizsgabiztos, hogy csak apróságokba kérdez bele, a B tételnél pedig egyvalamit kellett bővebben kifejtenem, szóval úgy tűnt, hogy nagyjából önállóan és jól elmondtam a cuccot, de tényleg fene se tudja. Még a 35 pontot is el tudom képzelni, ami nyolcvan alá vinné. :D Szívás, hogy csak harmincadikán derül ki. :/
2016. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyan ez a helyzet velem is :D én is elmondtam szépen a tételeket és az A tételemnél még tettek fel kérdést utána egyhangúan azt mondták szép volt nincs több kérdésük, a B tételnél nekem is lett volna amit bővebben kellett elmondanom, de az csak az utolsó kérdés volt így végig értünk igazából minden hiányos feladaton-amit esetleg nem mondtam el, vagy elmondtam, de vissza kérdeztek. (A-nàl 2-3 kérdésük volt- de csak ilyen nagyon apróság ... :) a B -nél már komolyabb is volt, de tudtam rájuk válaszolni önállóan, így nagyon reménykedem benne, hogy jól sikerült! Hát 30.-a messze van még igen sajnos :( nekem picit előbb 24.-én lesz eredmény. Összeségében én 100%-ban megvagyok elégedve a vizsgaztatókkal, rettentő korrektek voltak- jó volt a hangulat is a teremben, nem az a ,,fapofa" ... tipikus megfagy a levegő a teremben effekt volt közben +és tényleg aki előtte áll azt javasolom, - bármennyire is nehéz ilyenkor nem izgulni, de tényleg ne féljetek, ott a vizsgán minden lendületesen fog menni, utána pedig nevetni fogtok, hogy ettől nem is kellett volna annyira tartani! ;)
2016. nov. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!