Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bartók konzi magánének szaka...

Bartók konzi magánének szaka érettségi után?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, eddig is zeneművészetiben tanultam, de rájöttem iskolában mégsem választottam túl jól és időközben változtak a pályaterveim is.

Eddig inkább a szolfézs és a zeneelmélet érdekelt, de rájöttem, hogy sokkal szívesebben foglalkoznék operával-énekléssel.

A maradék 1 években szeretnék felkészülni a Bartók konzi felvételiére és utána a Zeneakadémiára.

Lírai koloratúrszoprán vagyok/leszek.

Nemsokára fogok rendszeresen hangképzés tanárhoz járni, (bár van ilyen óránk az iskolánkban, de az elég gyenge) és havi rendszerességgel az ország egyik legnevesebb énekeséhez is járok majd konzultációra.

Szerintetek van esélyem?



2016. nov. 9. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!