Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek ezekrol a...

Mi a velemenyetek ezekrol a gimikrol? Nem tudok donteni. Nyelvekben melyik a legerosebb? vagy ha van meg valami mas akkor nyugodtan irjatok le☺

Figyelt kérdés

-Berzsenyi Daniel gimi

-Dunakeszi Radnoti Miklos gimi

-Eotvos Jozsef gimi

-Bornokay gimi

-Madach Imre gimi(Pest)

-Veres Palne gimi



2016. nov. 11. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Nyelvekben Madach! Illetve a karinthy gimi is hasonlo szinvonalu, felsofoku lazan meglesz erettsegire.

Az eotvos nehez suli, nagyon versenyistallo feeling-u, az osztalyokban sincs tul nagy kozosseg, minden a jegyekrol meg a magolasrol szol (veres is hasonlo).

A Berzsenyi (13.ker) viszont nagyon jo suli -a szinvonalas nyelvoktatason tul-, jo hangulatu, elenk, vidam hely. Van human es termeszettudomanyi szakja is, en nagyon ajanlom.

2016. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom!!!!!! Meg johetnek a valaszok!😊😊
2016. nov. 12. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezek közül egyértelműen az Eötvöst választanám.

Én ugyan nem vagyok eötvösös, de az egyik szobatársam (kollégium) az.

Az Eötvös tanulmányilag (országos 2.) és programokban, közösségben is kiemelkedő hely.

Viszont az oktatás elég kemény, és ott azért ne számíts arra, hogy mondjuk kitűnő leszel... Csak nagyon sok befektetett energiával és jó képességekkel.

És az is igaz, hogy bekerülni sem könnyű, általánosan 80 pont fölött kell írnod írásbelin ha jó eséllyel akarsz indulni, akkor még jobbat. És mellé kitűnő vagy közel kitűnő bizonyítvány és jó szóbeli is kell.

2016. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Illetve, ha az Eötvöst választod mindenképp érdemes mögé ezeket is beírnod, vagy akár egy kicsit gyengébb iskolát (mert ezek viszonylag erősek), ha esetleg elrontod az írásbelit, akkor is tudj hová menni:)
2016. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!☺
2016. nov. 12. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"Az eotvos nehez suli, nagyon versenyistallo feeling-u, az osztalyokban sincs tul nagy kozosseg, minden a jegyekrol meg a magolasrol szol (veres is hasonlo). "


na,ebből a mondatodból nyilvánvaló, hogy még csak az Eötvös közelében sem jártál soha. Üzenném minden válaszolónak, hogy a kérdezőnek sokkal többet segítünk azzal, ha csak azokról a gimikről írunk, amikről tudunk - pl mi oda jártunk, vagy koleszos szobatárs, tesó, legjobb barát stb. A többiről, amiről nem tudunk semmi igaz dolgot, arról inkább ne írjunk egy szót sem. Én is csak 2ről fogok írni, mivel én az Eötvösbe járok, a bátyám meg a VPG-be járt.


Az Eötvös nagyon jó suli, mind tanításban, mind a közösségi életben. A legkevésbé sem szól minden a jegyekről vagy a magolásról,a többség úgy gondolja, hogy fontosabb, hogy értsük a dolgokat és tényleg megtanuljuk a fizikát, angolt, stb. A közösségi programok pedig elképesztően változatosak, nagyon jó fej emberek vannak itt, én csak ajánlani tudom.


A VPG szintén nagyon jó suli, közösségi életében is király. A tanítás kicsit gyengébb az Eötvösénél, de az érettségi mindkét sulival sétagalopp lesz. Illetve itt is vannak iszonyat jó tanárok, és a diákság is normális javarészt. Ezt is csak ajánlani tudja a tesóm.


Sikeres felvételit kívánok, dönts belátásod szerint :)

2016. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon nagyon köszönöm! Kedden megyek nyílt napra, kíváncsi vagyok :)

Eléggé izgulok a felvételi miatt hogy jól sikerüljön.

Köszönöm szépen a tanácsot,nagyon aranyos vagy! :)))

2016. nov. 14. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Én a Madáchba járok és nagyon ajánlom mert életem legjobb döntése volt,hogy oda jelentkeztem!

Nyelvekben simán lekörözi az Eötvöst,ami ugye tényleg nagyon erős gimi, de nem versenyistálló,mint ahogy legelőször állították. ahhoz viszont kétség sem fér,hogy a közösség a Madáchban 100x jobb. Rengeteg a program, sosem unatkozol és mindenki jóban van mindenkivel, a barátságok osztályoktól és klikkektől függetlenül alakulnak ki. A Madách rendkívül szabad szellemű és elfogadó. Egyik órán sem tukmálják rád az ő véleményüket hanem arra ösztönöznek,hogy te alakítsd ki a sajátodat. Senkit nem érdekel,hogy milyen színű a hajad vagy éppen milyen rövid szoknyát hordasz, amíg jól érzed magad és így vagy önmagad,mert a Madách legfőbb célja ez. Rendkívül művészi illetve humán iskola, bár ettől függetlenül a reál tantárgyakban is erős. Ha bármi kérdésed van még, szívesen válaszolok :) Az biztos,hogy ha a nyelvek számítanak neked, mindenképpen gyere a Madáchba, mert nyelvekből jobbat nem találsz!

2016. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen! Írtam privát üzenetet,ha van időd és szeretnél akkor örülnék a válasznak!:)
2016. nov. 19. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
A Boronkayt ajánlom!Angol/német/spanyol/olasz/francia/orosz nyelvoktatás, nagyon jó közösség, kedves és segítőkész tanárok. :) Sok szeretettel várunk nyíltnapon, és sok sikert kívánok a felvételidhez! ;)
2016. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!