Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti a barátaitokkal vagy...

Ti a barátaitokkal vagy egyedül mentetek középiskolába és mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Hamarosan választani kell középsulit és elég kettős érzéseim vannak. Nem tudom,hogy hagyjam-e el a barátaimat vagy menjek egy teljesen új suliba,tiszta lappal... Nektek mik a tapasztalataitok?

2016. nov. 13. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy évfolyamtársam, akivel közösen mentünk egy osztályba.

Előtte nem nagyon ismertük egymást, két évig jártunk egy osztályba, aztán elváltak az útjaink újra.

2016. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül mentem, nem volt semmi probléma, ugyanolyan jó barátokat szereztem. A régiekkel szinte már nem is találkozom.
2016. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te utad, a te életed, sok minden fog történni veled, szerintem megéri tisztalappal kezdeni.
2016. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti nem éreztétek azt,hogy soha többet nem lesznek ilyen jó barátaitok?
2016. nov. 13. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársammal mentem egy gimis osztályba, illetve voltak még általános évfolyamtársaink is velünk egy osztályban, de őszintén, ők olyanok voltak, hogy általánosban a 8 év alatt alig beszéltünk, így mondhatni teljesen egyedül volt mindenki. De, éreztem, hogy soha nem lesznek ilyen jó barátaim, viszont lettek, sőt, sokkal jobbak, most kezdtem az egyetemet, megint ezt érzem, de remélem itt is lesznek ennyire jó barátaim. Ne azért menj valahova, amiért a barátaid is odamennek, ez már a saját életed, de azért tanulj valamit, ami lehet, hogy nem is érdekel, mert nem lennél egyedül. Azt tanuld, ami érdekel!
2016. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!