Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért járattak le, és járatnak...

Miért járattak le, és járatnak le évek óta fáradhatatlanul az egyetemi körökben?

Figyelt kérdés

Amikor bekerültem az egyetemre rengeteg igazságtalanság ért, amelyek persze a tehetős és befolyásos diákokat mind kikerülték. Én megszólaltam, nem értettem, hogy amit nekik lehet, nekem miért nem, végül mivel nem ismerték el az álláspontomat lassan kidarálódtam az egyetemről. Ez egy művészeti egyetem, szóval egy olyan hely, ahol alapból is virágzik a korrupció és a kivételezés.


Ez nem baj, lenyeltem a békát, sőt, elfogadtam, hogy én egyetem nélkül is elleszek az életben, a probléma az, hogy mivel benne forgok még ezekben a körökben, egyrészt furcsa dolgokat hallok, másrészt sorra tiltanak le az emberek a közösségi oldalakon, ha pedig új embereket ismerek meg, miután utánamkérdeznek, általában ők is inkább letiltanak, vagy nem beszélnek velem többet, sem élőben, sem a közösségi oldalakon.


Utánakérdeztem néhány ismerősnél, és kiderült, hogy az egyetemi tanárok, akik anno "kiszúrtak" velem, mocskos undorító pletykákkal járatnak le az újak között, órákon példálóznak a nevemmel, stb.


Nem tudom mit tehetnék, forr bennem a düh kínoz és persze elszomorít. Nem tudom magamról lemosni a mocskolódásaikat, vagy végleg elkerülöm ezeket a köröket, vagy valahogy bebizonyítom, hogy a híreszteléseik hamisak, vagy egészen drasztikusan, ha kell extrém módszerekkel, kemény visszaszólásokkal, ellenállással (már ugyanis nem kell félnem attól, hogy kirúgnak) megvédem magam és megtámadom (szavakkal, akár jogi lépésekkel) azokat az embereket, akik lejáratnak?



2016. nov. 13. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen komoly, akkor megfontolnám a jogi lépéseket.
2016. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vagyok a bosszúálló. Segítek.
2016. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!