Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Népegészségügyi ellenőr vagy...

Népegészségügyi ellenőr vagy diplomás ápoló?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánlanátok és miért? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Engem mindkét szakma nagyon érdekel, de nem tudom mivel járok jobban. A népegészségügyi ellenőrről azt hallottam, hogy ott nagyon nehéz bent maradni.

2016. nov. 14. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát a népegészségügyi ellenőr csak egy területen tud elhelyezkedni, többnyire az ANTSZ-nél csak. Egy diplomás ápoló viszont több területen. Viszont.... ha diplomás ápolóira akarsz jelentkezni "felkötheted a gatyát" rendesen. Én most vagyok Szegeden az egyetemen 3. éves és nagyon kemény. Komoly anatómia, élettan, biokémia és biofizika van és csak annak érdemes jelentkezni, aki tényleg komolyan is gondolja.
2016. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
kedves előző , ha ez neked kemény ... ! Pedig csak a kifolyóval kell neked foglaljozni :-)
2016. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy tisztában a diplomás ápolói munkával és annak munkakörével, akkor inkább ne szólj hozzá hülyeséget. Aztán nehogy egyszer a te kifolyóddal kelljen foglalkozni egy kórházban és otthagyjanak a szarban... mert ugyebár ilyenkor azért jól jön a segítség...?
2016. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képalkotó szak -
2017. szept. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!