Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Corvinus Nemzetközi...

Milyen a Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás BA angol nyelven tanított képzése?

Figyelt kérdés
Szeretnék tájékozódni a Corvinus Nemzetközi Gazdálkodás BA angol nyelven tanított képzésről. Olyan embertől vagy emberektől várok választ, aki oda jár. Mi a véleményetek róla? Mennyi nemzetközi diák van ott? Milyenek a tanárok? Sokat kell bent lenni? Ellenőriznek, vagy csak azt várják el, hogy vizsgán jól teljesíts, és viszlát? Tényleg nagyképűek ott az emberek annyira, hogy magukkal sem állnak szóba? Az Erasmus-os féléveket beszámítják, vagy meghosszabbítják a szak időtartamát? ( Ha van még valami, amit kifelejtettem, azt légy szíves írd le magadtól. Minden érdekel.) Köszönet! :)
2016. nov. 17. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
PI: Milyen a tanárok nyelvtudása?
2016. nov. 17. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:

én corvinusra járok, viszont nem ilyen szakra :)

az operatív tantervből sok minden kiderül. itt fel vannak sorolva a tárgyak és így könnyebben rá tudsz keresni


Van egy facebook csoport,ahol nagyon sok corvinusos bent van. ide írd ki kérdésed, valaki tuti írni fog :)

[link]


Erasmussal ha ügyes vagy nem csúszol. Már mint érdemes másodévesként kimenni, mert akkor több tárgyat meg tudsz feleltetni :)

De abszolut megoldható csúszásnélkül


Tény h corvinuson sok a sznob, de hol nem? :DD

én kollégista vagyok, így én jól érzem magam itt. Viszont az egyetemen eléggé magányos lennék. Persze vannak diákszervezetek amik rengetek plusz elfoglaltsággal járnak. Nyugodtan kérdezz általános dolgokat, szivesen segítek. viszont az angolnyelvú szakokról nem tudok semmit

2016. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értelek de szeretnék anonim maradni... nem akarok fb-on kérdezni, mert az nem anonim...
2016. nov. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!