Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szent László Gimnázium?

Milyen a Szent László Gimnázium?

Figyelt kérdés

Minél több válasz kéne,mert szorít az idő.

Minden érdekel,tagozatok,programok,tanárok,stb.



2016. nov. 18. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a suli. Hatalmas épület, ami gyönyörű. A diákok elfogadóak. Sok tagozat van: olasz, német, angol, biosz-kémia, emelt matek, rajz, média és tömegkomunikáció, informatika. A tanárok segítőkészek a diákok szeretnek ebbe a suliba járni. A 3-mas villamos és busz is pont a suli előtt áll meg, szóval közlekedési szempontból sem vészes, tekintve hogy kőbányán van de ez attól is függ te hol laksz. Elég erős suli, központidnak kb 70 pontosnak kell MINIMUM lennie. De ez ne rettentsen el ettől. Sok pdogram van sulin kívül is, nyáron táborok is.:))
2016. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem tetszett, főleg a matek-angol tagozat, de a média is jónak tűnt. Nyílt napon voltál?
2016. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos lekéstem :D.A tömegkommunikáció miből áll?Minden osztályban két nyelvet kell tanulni?
2016. nov. 19. 12:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és zuglói vagyok
2016. nov. 19. 12:07
 5/5 anonim válasza:
#1 vagyok. A média és tömkom: 4+1 év angol nyelvi előkészitővel. De már ebben a "nulladik" évben is mentek terepre. Fotóztok, interjúkat készítetek, megtanultok viedót vágni, a fénybeállításokat a hangeffeketeket, mindent. Nagyon jó tagozat csak sokáig vannak bent a sok munka miatt. De szerintem megéri:)
2016. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!