Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jaschik Álmos Művészeti...

Jaschik Álmos Művészeti Szakközép/Szakgimnáziumról mit tudtok? (Bp. Illatos út)

Figyelt kérdés
Főleg a Fotós szak érdekelne de a festő is. Milyen nehéz ide bekerülni? Kb hány pont kell? Mekkora a túljelentkezés? Nekem tetszik nagyon ez a suli légyszi ne "szarozzátok". Előre is köszi:)

2016. nov. 18. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Szia:) Fotós szak ha jól tudom, most indul először nálunk, viszont a festő iszonyú jó, ha azt a tanárt kapod meg aki nem alázza le folyton a munkáidat. Igazából nem nehéz a suliba bekerülni, ha tehetséges vagy, és annyira "hű de jó" jegyek se kellenek. Minimum egy hármasra van szügséged. Festőre tavaly nem volt valami nagy tuljelentkezés, az inkább grafikán szokott lenni. Amugy ajánlom én nagyon szeretem :) Remélem tudtam egy kicsit segíteni :)
2016. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) jegyekkel nem lesz gond a központitól és az alkalmasságitól félek kicsit hogy elrontom:\
2016. nov. 19. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lenne kérdésed szívesen válaszolok.Festő szakos vagyok ott^^
2016. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia :)

Én most 9.-es vagyok és szerintem nagyon jó suli. Sokan mondták nekem tavaly ,hogy nagyon rossz és hogy minek akarok oda menni.De nem bántam meg ,hogy ide járok.

Vannak gólyanapok (ha bejutsz akkor mi szivatunk xD) gólyabál. És ugye gólytábor.

Emellet a cica is van a suliban.

Hát szerintem a tanárok is arayosak.(jó persze van kivétel)

És ugye a gyerekek (már-már felnőttek) is kedvesek.

Vannak animések,rockerek ... stb.


Szerintem hajrá.

menni fog

könnyű bejutni.

Csak rajzolj jól és kész. (:

2016. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy kérdés, (énis azt választanám:D)

Fizetős iskola?^^

Mert rajztehetségem az van, és ugy gondoltam hogy jó lenne oda járni, szóval kérlek^^

2018. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!