Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ide lehet kutyával költözni?...

Ide lehet kutyával költözni? Kollégium kérdés.

Figyelt kérdés
A kutyámmal szeretnék kollégiumba költözni egyetemi éveim alatt. Kinéztem két koleszt, a Károlyi Mihály, és a Herrman Ottó nevűt. Ezeknek az internetes oldalán nem látom, hogy tilos lenne bevinni. A kutyám nem nagy, kb öt kiló. A Szegedi Tudományegyetemre készülök, mindenképpen vele, tehát ha ezekben az állattartás tilos írhattok más kolit is.

2016. nov. 20. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan találsz a kollégiumok honlapján egy email címet, amin érdeklődhetsz. Ez volt a véleménytől mentes rész.


A vélemény pedig: ki is verném a balhét, ha állattartó szobatársam lenne! Egyrészt: picik a szobák, büdös lesz. Másrészt, hiába esküdözöl, hogy nem fog tönkretenni semmi: de, fog. Harmadrészt: nem tudod állandóan őrizni, néha a szobatársad kettesben maradna a kutyával, és ha ő próbálja fegyelmezni lehet, hogy odakap. Legyen benned belátás, nem tehetsz ekkora terhet más emberekre! Elhiszem, hogy imádni való a kutyád meg mindenben kivétel, de ez akkor is tapintatlanság volna részedről.

2016. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok bunkózni, tisztázzuk hogy nem veszekszünk, hanem kultúráltan vitatkozunk.

A büdös kutya nem olyan rossz mint a büdös ember.:) Jól gondozott ivartalan kedvencem van, hetente száraz samponozott, vedlik, de minden nap kifésülöm. HA mégis büdös lenne egy kívülálló számára, közlöm, hogy van ablak.-> Lehet szellőztetni. Másodszor a kutyám szobakennelhez szokott ergó csak abban tartózkodik jelenlétemen kívűl. Redszeres sétái után pedig néma mint a sír. Mivel be van zárva amikor nem vagyok ott ezért nem tud senkit megharapni. Teljesen szobatiszta. Egyéb okok miatt nem szeretném otthon hagyni. Természetesen ha valami zavarná vele kapcsán a szobatársaimat, megpróbálnám megoldani a problémát.

2016. nov. 20. 21:16
 3/20 A kérdező kommentje:
Fegyelmezni pedig egy szobatársam se tudná mivel süket. Ha én megszidom is játéknak nézi és a vége mindig az, hogy megkergetem. :) Mellesleg nem az az ideggyenge kis vacogó dülledt szemű patkány amire a legtöbb ember a kistestű kutya szó hallatán gondol. Ő egy izompacsirta terrier, aki mindenkit imád.
2016. nov. 20. 21:21
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Minden elismerésem, hogy így ragaszkodsz a kutyusodhoz!!!

Más a gyerekét is képes elhanyagolni, eldobni, Te pedig kijelented, hogy "mindenképpen vele" akarsz költözni!

Le a kalappal előtted!!!!

Remélem, minél hamarabb találsz számotokra megfelelő helyet!

2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Ő a lelki társam, imádom! Nélküle nem bírnám ki! <3
2016. nov. 20. 21:51
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
A válaszod után én már meg se próbálnám veled megbeszélni a problémát, ha a rossz sors veled egy szobába sodorna, hanem kicsapnám a balhét a vezetőségnél.
2016. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha zavar. A kutyám az egyetlen aki tényleg szeret a családból.
2016. nov. 20. 22:09
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Éppen ezért kéne civilizáltabban megfogalmaznod a véleményed, mert így még társbérletet se fogsz találni. Amikor te kérsz marhanagy szívességet, ne jatsszd a janit.
2016. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy valószínűleg azt se láttad az oldalukon, hogy nem főzhetsz pálinkát a lépcsőházban, de attól még nem szabad.
2016. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Normális kérdést tettem fel, mem kell szétszapulni. Van aki a kutyájával szeretne lakni. Ez olyan nagy baj?



Továbbra is fennáll a kérdés. Mellesleg az alkohol fogyasztása és árulása tilos.

2016. nov. 20. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!