Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné gimnázium mennyire...

Veres Pálné gimnázium mennyire erős iskola? Tudtok mesélni róla? Elvárás, tanárok, ottani tanítás mennyire kemény, közösség ezekre vagyok kiváncsi (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Olyan 4,2 az atlagom de inkabb afelett. Regebbi kerdeseket olvastam de kivancsi vagyok mostani velemenyekre! Humanra tagozatra mennek

2016. nov. 22. 17:44
 1/1 anonim válasza:

Szia, én nyelvi előkészítős vagyok, de pár dolgot így is el tudok mondani: A közösség valami fenomenális, mindenki kedves és jó fej. Én két tanáron kívül egész jó tanárokat fogtam ki, az ofőm hihetetlen laza, kedves, ért a nyelvünkön.

Huh, hát a 4,2 húzós, fel kellene tornáznod legalább 4,5re, de jobb lenne ha több lenne. Bár, ha egy igazán jó felvételit írsz, lehet van esélyed. Én 7. végén 4,5, 8. félévkor pedig 4,8 voltam, ezenkívül 79 pontos felvételit írtam, és így voltam 42. az ideiglenes listán. Érdemes kalkulálnod, hogy te szerinted milyenre fogod írni, és próbáld kicsit feljebb tornászni azt az átlagot! Sok sikert! :)

2016. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!