Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki kertészmérnöki szakon van...

Aki kertészmérnöki szakon van egyetemen, mit gondoltok nehéz? Eddigi tapasztalataitok alapján mennyire ajánlanátok, és kiknek?

Figyelt kérdés

Elhelyezkedési lehetőségek Erdélyben,Romániában ?

Ha nem épp erősségem a matek?



2016. nov. 23. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

En most fogok vegezni a SZIE Budai Campusan (egy eve meg Corvinus Kertk). Errol tudok nyilatkozni. En szerettem/szeretek ide jarni, habar levelezon vagyok. A gyakorlatok jok voltak, a tanarok tobbsege nagyon jo, jol magyaraz, segitokesz. Egy tanarom volt, aki rettento okos volt, de rettentoen tanitott, szerencsere nyugdijba ment.


A matek nem a legfontosabb. Habar egy jo matekosnak konnyebb dolga van, en sem vagyok jo se matekbol, se kemiabol, se fizikabol. Fel lehet keszulni a vizsgakra, kicsit nehezebb, mint a hozzad kozelebb allo targyakat tanulni, es nyilvan nem is lesz otos a vege. De ha nem genetikai kutatassal akarsz foglalkozni vagy biotechnologiaval, akkor nem baj, ha nem te leszel a legpengebb matekbol.


Elhelyezkedesi lehetosegekrol nem tudok, Erdelyben foleg nem, mivel nem ott elek, de szerintem sajat vallalkozasban tobb a lehetoseg, mint alkalmazottkent. Zoldseg, gyumolcstermesztes, disznovenytermesztes, szoleszet-boraszat, gombatermesztes, gyogynovenytermesztes, kertkarbantartas, stb.

2016. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :)
2016. nov. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!