Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még mindig nem kaptam kérdések...

Még mindig nem kaptam kérdéseket a szakdolgozat védéshez, van okom félni?

Figyelt kérdés
Debreceni egyetemen tanulok. Egy másik szakon, de azonos karon tanuló ismerősöm 21-én kapta meg a kérdéseit. Mióta leadtam a szakdogámat, semmi hírt nem kaptam. Nagyon félek mert december 1-2 lesz a védés napja. Hétfőn első dolgom lesz megkérdezni, de addig is.... Mire számítsak? Nagyon félek hogy baj van... :(
2016. nov. 25. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a tanár a konzulensetek?

Nálunk egy szaktársamnak a dékán volt a konzulense, a védés előtt 2 nappal küldte el...

Esetleg ráírhatsz a konzulensedre, hogy miújság.

2016. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt olyan ismerősöm, aki aznap reggel kapta meg a kérdéseket - ami ugyan nem szabályos, de akkor is van ilyen....
2016. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy leadtam a szakdogát, CD-t, mindent, akkor az minek kellett ha senki nem nézi meg? Megkérdeztem és az illető a konzulensétől kapta a kérdéseket (nem az aki az enyém), de én ezt sem tudtam, mert semmit nem mondott senki, hogy most neptunon kapok-e valami értesítést vagy e-mailben vagy telefonon, semmi... Arról se mondott senki semmit, hogy egyáltalán elfogadták-e a szakdogámat...
2016. nov. 26. 13:37
 4/8 A kérdező kommentje:

A szabályzatban az van, hogy "kérdések lehetnek a záró dolgozat bírálójától, de a vizsgabizottság bármely tagjától

is", és ennyi... Most én honnan tudjam ki a bíráló meg a vizsgabizottság?

2016. nov. 26. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Előre csak a bírálótól kapsz kérdést (általában 2-4 kérdést, amiből kettőt tesz fel (vagy tesznek fel a nevében, ha ú nincs jelen) a védésen is).

A vizsgabizottság ott helyben teszi fel a kérdéseit ("hivatalból" általában egyet, de ezen kívül bármelyik bizottsági tag kérdezhet, ahányat akar, arról, ami épp az eszébe jut)

2016. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém :( Én is DE-n tanulok, egy rakás szervezetlenség. Engem még a saját konzulens is leírt, szemét húzás volt, már eddig is átdolgoztatott elég sok mindent (ezt még el is fogadtam, de amikor a saját képére formáltam és még az is közepes, az már bunkóság). Én mesteres vagyok és 1 hónap "elcsúszás" van, szal már nem is aggódom... Nálunk amúgy is sok mindenki halasztott egy félévet, de már nincs kedvem ehhez a nőhöz, viszont átdolgozni sem szeretném. Ne aggódj, "van még idő", de a legrosszabb esetben sem fogja senki a fejedre olvasni, hogy mé' dobták vissza? Fel a fejjel!
2016. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de leadtad már a tanulmányi osztályon a szakdolgozatodat? Ha leadhattad, akkor elfogadta konzulens.

A kérdésekre meg ki mikor válaszol, egyénfüggő.

(első voltam)

2016. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ma megérkezett végre az értékelés és a kérdések is. Jókat írnak a szakdogámról, a követelményeknek megfelel, de az "ajánlott érdemjegy" rublika üres... Most ez hiányosság vagy mégsem fogadták el a szakdogám? Már időpontom is van a védésre.
2016. nov. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!