Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogy osztjátok be a vizsgái...

Ti hogy osztjátok be a vizsgáitokat az egyetemen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy osztjátok be a vizsgákat. Egy héten hányat csináltok meg stb..? Elsőéves vagyok jogi karon.

2016. nov. 29. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy ezt pár napja neked írtam...

De bemásolom ide, hátha mégsem:


Én mindig egy könnyű vagy közepesen nehéz vizsgát tettem be decemberre (mert a szorgalmi időszak utolsó hetei a sok zh miatt általában nemigen alkalmasak vizsgára készülésre).

A legnehezebb vizsgáim január elejére szoktam tenni, hogy a karácsonyi időszakban tudjak rá készülni - meg olyankor még elég pihent vagyok. A legvégére szintén könnyű vizsgát szoktam hagyni.

Nem teszek továbbá vizsgát soha két egymás utáni napra! (Ugyanarra a napra meg pláne nem!) Természetesen utolsó vizsgaidőpontra sem iratkoztam fel soha.

Ez a rendszer nálam mindig kiválóan bevált. Általában a vizsgaidőszak utolsó 7-10 napja maradt pihenésre:) Ha te most vagy elsős, te is gyorsan ki fogod tapasztalni, hogy hozzád milyen taktika passzol:)

2016. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy héten max. kettő vizsga
2016. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nem én voltam akinek írtad a kérdést. :)

Én is így tervezem beosztani. :) A két legnehezebb vizsgát hagyom utoljára.

2016. nov. 30. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első éves hallgató vagyok mérnöki szakon.

Összesen 4 vizsgám lesz, a két könnyebbet megcsinálom decemberben, a két nehezebbet január közepén, hogy ha ne adj isten nem sikerül valamelyik, legyen még esélyem újra vizsgázni.

2016. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fúú, nekem sajnos hat van hátra. :( Sok sikert és köszi a választ! :)
2016. nov. 30. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nehezet szoktam előre rakni, mégpedig azért, hogyha nem sikerül az elején, akkor mehessek még egyszer, ha meg sikerül, akkor letudtam és foglalkozhatok a könnyebbekkel. (Persze már szorgalmi időszakban -vége felé- is készülök arra a nehézre/nehezekre). Január közepére meg végére meg már csak a legkönnyebbeket hagyom, aztán pihi. :)
2017. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!