Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a tatabányai Árpád gimi?

Milyen a tatabányai Árpád gimi?

Figyelt kérdés

Mennyire színvonalas?

Milyen a közösség? Leginkább olyanok válaszát várom akik oda járnak.



2016. dec. 5. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A környéken a legjobb.
2016. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz bekerülni? A központimnak körülbelül hány pontosnak kéne lennie?
2016. dec. 6. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 80 pontos központival és 4,1-es átlaggal kb 35-ik helyen voltam az ideiglenes listán, az angol tagozatnál.
2016. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Rossz gimnázium... Ri*@nc képző..
2016. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem jó gimnázium szinvonalasabb mint a bárdos,de nem mondom hogy egy tökéletes gimnázium itt is vannak füvesek de szinvonalra sokkal jobb, engem csak jó tanárok tanítanak összeségében kivéve a matek :)
2016. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
11%
Ott a legkisebb a továbtanulási ráta a környéken a Bánkinak a legnagyobb.
2016. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is a környéken a legjobb gimnázium. 55. országosan a matek érettségik terén.

Tagozatok: - 6 osztályos: 2 matek tagozat - 4 osztályos: emelt matek, német, angol, általános tantervű osztályok/tagozatok.

A diákok tagjai lehetnek a Szálka Stúdiónak (diákszínpad) és az énekkarnak. Sportlehetőségek: kézilabda, kosárlabda, röplabda.

Szaktantermek: fizika, biológia-kémia, rajz, ének, informatika + nyelvi labor.

Nagy figyelmet fordítanak a felzárkóztatásra, tehetséggondozásra, személyiségfejlesztésre. AZ iskola vízitúrát, sítábort, erdei iskolát, irodalmi kirándulásokat, külföldi kirándulásokat és tanulmányutakat (Bécs, Salzburg, Anglia), és diákcseréket is szervez. Francia, német, holland, olasz, lengyel és amerikai iskolákkal áll testvérkapcsolatban.

Oktatott nyelvek: angol, német, francia, olasz


Szóval eléggé színvonalas gimnázium :) És a továbbtanulási rátája is véleményem szerint elég jó. Szerintem 4,7 átlag mellé úgy 70 központit kell írni, ha maximális a hozott pontod, akkor úgy 60 körülit, de már kevesebbel is felvettek embereket! Szóval ha jó tanuló vagy, és felkészülsz/felkészültél rendesen a központira, akkor nem lesz gond :)) A közösségről sajnos nem tudok semmit mondani, nem oda járok, csak azt tudom, hogy jó hírű suli.:(

2017. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Személyiségfejlesztés? Tehetséggondozás? Felzárkóztatás?


pls. Árpádos vagyok pár éve, de ezek új fogalmak.


Honnan szedted őket?: 'DD

2017. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Álszent
2017. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Negyedik válasz: egy látens Bárdosos megnyilvánulását láthatjuk.

(Amúgy király hely az Árpád, várunk titeket szeretettel;))

2019. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!