Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE szekszárdi pedagógusképző...

PTE szekszárdi pedagógusképző karáról (elsősorban óvodapedagógus), kollégiumról írnátok nekem személyes véleményt?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás-ügyileg gondolkozom ezen az iskolán, ezért is érdekelne mások véleménye, tapasztalata, élménye vele kapcsolatosan. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 13. 17:38
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én ugyan nem járok oda de édesanyám ott dolgozik mint oktató tanár. Az ő szeméve nézve az oktatás szinvonala megfelelő, személyes tapasztalatom a látottak alapján, hogy egy jó iskola, nornális körülmény, és a színvonal is megfelelő
2016. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. dec. 13. 19:45
 3/5 Krinya95 válasza:

Szia!

Már ez a második évem a KPVK-n,igaz,nem óvodapedagógiára járok.

A kollégiumról. Vannak hibái,de szerintem ezt a programok javítják. 3 fős szobákban van az elhelyezés,zuhanyzók a folyosók végén. Külön női,külön férfi. A bulik elég jók szoktak lenni. Ha kell még infó,fogadok privát üzenetet is. KK

2017. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a kolesz (havonta)?
2017. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krinya95 válasza:
12 ezer ft/hó
2017. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!