Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. Rákóczi Gimnáziumban...

A II. Rákóczi Gimnáziumban (Budapest) milyen az EU ismeretek szak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy mit tanultok pontosan. Most vagyok nyolcadikos és megszeretném jelölni ezt a szakot de nem tudom pontosan hogy miről tanultok.

2016. dec. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én oda jártam, 2015-ben végeztem.

A heti négy angol mellett heti öt francia óra van. Az EU 11.-től jön be a tárgyak közé, van egy angolos és egy franciás csoport. Tanultunk az EU kialakulásáról, az intézmények működéséről, a tagállamokról és az aktuális helyzetekről, legyen az politika, gazdaság vagy társadalom.

Ezen kívül van minden más tárgy persze, ugyanolyan óraszámban, mint egy sima gimiben.

Ha esetleg érdekel még több dolog, írj, és megpróbálok válaszolni.

2016. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az EU ismeretek óra csak azoknál van akik francia nyelvet tanulnak vagy például azoknál is akik spanyolt tanulnak?
2016. dec. 17. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
EU-s ismeretek csak abban az osztályban van, aminek ez a neve. És csak franciát tanulhatsz és angolt.
2016. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!