Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki biológia...

Van itt olyan aki biológia szakon tanul az egyetemen? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
Pontosan miket tanultok? Mennyire nehéz? Hol tanulsz? Mit szeretsz benne? Mit nem? .. stb. Tehát ha lehet részletesen írjatok róla! Előre is nagyon köszönöm!

2016. dec. 17. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg a szegedi és a pécsi egyetemek érdekelnének!
2016. dec. 17. 21:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami még fontos: ha valaki esetleg levelezőn van, az is nagyon érdekelne! Hogy néz ez ki? Hogy tanultok? Milyen gyakran kell bejárni a suliba? Ha levelezőn vagyok, attól még bemehetek az órákra ha éppen "ahhoz van kedvem"? .. stb.
2016. dec. 17. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem még nem késtem a válasszal. Én az SZTE-n vagyok másodéves biológus, jelenleg a pokolba kívánom az egészet. A harmadik félév tele van szakmai, nagyon nehéz tárgyakkal, ahol nagyon nehéz teljesíteni őket.
2017. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és nem, nem késtél még el vele :) Igazából még van időm mivel terveim szerint jövő évtől szeretnék egyetemre menni.. :)
2017. jan. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!