Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathely: Horváth Boldizsár...

Szombathely: Horváth Boldizsár vagy Nagy Lajos Gimnázium?

Figyelt kérdés
Érdekel a közgazdaság és a HBSZ nagyon szimpi suli, de a Nagy Lajos is szimpi. Nagyon jó jegyeim vannak és a tanárok is azt mondják, hogy gimibe menjek, mert okos vagyok, de nekem a Horváth Boldizsár is tetszik. Viszont szerintük akkor elvesztegetném a tudásomat, ha oda mennék, de szerintem nem, mert a HBSZ is nagyon jó iskola. Nektek mi a véleményetek, hova menjek? 14/l

2016. dec. 23. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó közösséget szeretnél szerintem inkább nlg-be menj, HBSz tény ,hogy jó suli de a diákok nem alkotnak valami jó közösséget. Sok szerencsét!:)(Mellesleg ha közgazdasággal akarsz foglalkozni a későbbiekbe, akkor érettségi után ugyanúgy eltudsz menni egyetemre)
2016. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh, pedig amikor nyíltnapon voltam olyan jónak tűnt. NLG-be azt mondod jó a közösség? És az oktatás? Mert manapság sokszor már egy szakgimiben jobban oktatnak mint egy gimiben...
2016. dec. 25. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég ritka szerintem az olyan mivel szakgimikben már megszűnt a természettudományos tantárgyak tanitása, nincs kémia,fizika,biosz vagy föci csak "komplex természettudományi ismeretek" és ezért elég nagy hátránnyal indulnak a szakgimik. Az nlgt ajánlom tényleg, nagyon jó arc emberek járnak oda (kivéve pár tesis) és az oktatás is jó de tanár függű.
2016. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igazából nekem csak jó, mert utálom a természettudományos tantárgyakat. Azokból is jó jegyeim vannak, mert bemagolom őket, de amúgy nagyon nem értem az egészet
2016. dec. 26. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

hát nemtudom honnan hallottátok hogy az nlgbe jó a közösség...

én speciel pont az ellenkezőjét hallottam...hogy az elit réteg gyerekei járnak oda, és ha nem vagy gazdag akkor kinéznek maguk közül meg lenézik a többi iskolát....szerintem nem éri meg de te tudod.. szerintem a hbsz elég gyerekbarát iskola...nekem tetszik :)

2017. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hol hallottad...?
2017. jan. 17. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
többi kérdésnél itt gyakorin, barátoktól, ismerősöktől...nekem elég elit iskola nem "nekem való"...nem bírom ha valahol rangsorolás van akár mi miatt..lehet az pénz vagy tanulmányi teljesítmény...és most nem feltétlenül magamról beszélek hanem senkit sem kell lenézni semmi miatt....én ezt hallottam, szóval nekem alapból kifújva
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem az összes NLG-s akit kérdeztem, azt mondta, hogy ez nem igaz...
2017. jan. 19. 18:59
 9/9 anonim válasza:

Most nem azért de ez annyira fel tud ...khm idegesíteni !

Hogyha neked vannak NLG-s ismerőseid , akkor miért tök laikusoktól kérdezed az egészet és tök flegmán válaszolsz ha rosszakat monddanak ?

Igaz hogy a kérdés 1 éves már , de ez most nagyon felidegesített ...

2018. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!