Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok 8. -os és félek a...

Most vagyok 8. -os és félek a felvételitől, viszont ha van az egyik iskolába ismerősünk, és szólnak rólam kapcsolatban, akkor az mennyivel emeli a felvételnyerés esélyét?

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj a felvételitől, mert rohadtul nem akkora dolog, mint ahogy be vagytok ijesztve. Hidd el, tudom. Semmi gondot nem fog okozni, ha 7. és 8.-ban odafigyeltél órákon.

Nem kell izgulni, mert ha ennyire ráparázol, pont emiatt fogod elrontani.

Ha nem az igazgató az ismerősötök, akkor csak rontja az esélyeket az ilyen.

2016. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért rontaná?nem tudom hogy igazgató-e.És figyeltem,jó tanuló vagyok.
2016. dec. 23. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz nem olyan nagy cucc nekünk is annó beállították hogy milyen nehéz lesz közbe meg elég alap dolgokat kérdeztek. Egy csomó sulit egyébként nem érdekel hogy hány pontot érsz el a fő dolog az hogy jó jegyeid legyenek meg nyilván a magatartásod most nem a magatartás jegyedre gondolok hanem intőkre stb.

19/n

2016. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Azért rontaná, mert sehol nem szeretik az ilyen 'ismerősöm ismerősét légyszi még vegyétek fel' dolgot. Főleg, ha sokan jelentkeztek az adott iskolába, és a ponthatár alatt vagy.

Egyébként a felvételi egy vicc. Ha figyeltél órán, akkor gond nélkül menni fog, felesleges ezen előre izgulni.

2016. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja oké,köszönöm! :)
2016. dec. 23. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a felcételid?
2017. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felvételid*
2017. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!