Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. Petics Kristófot miért...

S. Petics Kristófot miért kedveli annyira a 40 év körüli korosztály?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. :D

#X-Faktor #magyar #s petics kristóf
2016. dec. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Statisztika, vagy valami, amire alapozod a kijelentésed?
2016. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem statisztika, lehet,hogy csak én fedeztem fel, de van egy rajongói csoportja, ahol a posztok alá rengeteg idősebb nő is kommentál (kicsit anyáskodó,rajongói jelleggel), ami engem természetesen nem zavar [mindenki azt szeret,amit akar] csak meglepő, főleg, hogy a viselkedése nem igazán a visszafogottabb kategóriába tartozik. És furcsa látni hogy x gyermekes édesanyák, (( akár nagymamák ?)) rajonganak egy 19-20 éves fiúért.
2016. dec. 28. 23:00
 3/4 anonim válasza:
0%
Ez azért van mert elkurvult a világ. Manapság a mamák már nem a főzéssel vannak elfoglalva inkább hallgatjak őt. Nincs jobb dolguk. Akiknek meg van azok a 20-30 asok , ők nem érnek rá Kristóffal foglalkozni..
2016. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

4-22-ig és 33-70-ig vannak "rajongói", ennek talán az az oka, hogy karizmatikus, és mindenki talál magának benne érdekeset.

A csoportja pedig nem annyira rajongói csoport, inkább azt mondanám, hogy virtuális szerelmi kapcsolatot folytat a mazsoláival.:)

Ahogy pedig ölelgeti és csókolgatja az embereket élőben, hát abban egészen krisztusi energiák vannak, állad leesne, ha látnád.:)

Rövid eufemizmussal: nem unalmas.

:)

2017. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!