Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén ki szeretne felvételizni...

Tucsimucsi_228 kérdése:

Idén ki szeretne felvételizni a Balatonalmádi Kéttannyelvű gimnáziumba (DLSB)? És hányadik helyen jelöli meg? Ha oda jártok, mondanátok nekem róla pár dolgot?

Figyelt kérdés
Voltam nyíltnapon, nagyon szimpi volt a suli is, meg a közösség is. Kitűnő tanuló vagyok, viszont a felvételitől eléggé félek. Ja és ha felvesznek, koleszos leszek 😀 szóval arról is tudnátok pár dolgot mondani még így pluszba?😊 előre is köszi!

2017. jan. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2017. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát például a sulis programokra, meg a koleszra
2017. jan. 6. 22:56
 3/7 kovacs.matee válasza:
Én is oda szeretnék felvételt nyerni! 1. Helyen jelöltem meg , de nem ott írom a felvételit. Ha felvesznek én is koleszos leszek. A jegyeim pedig majdnem mint a tiédek (1 db 4-es). Írj üzenetben , ha valamit szeretnél tudni mert van odajáró koleszos barátom! Egyébként ne nagyon félj a felvételitől , ne stresszelj rá! Kb. 135. Helyről van az utolsó bejutó. 🙂
2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 egyik osztálytársam 160 valahányadik volt, és nem ő volt az utolsó, aki bekerült. :D
2017. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
az hogy egyik évben 160ról be lehetett jutni abszolút nem jelent semmit.. az első száz tuti szokott lenni de a 160nál már nagyon necces.
2017. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo programok vannak. Tobbszor is sulibuli van az ev soran, amik nagyon jok szoktak lenni. A kolit is imadom, iden karacsonykor peldaul minden szoba kapott egy pizzat ajandekba meg ilyenek :D szoval ha idejossz, nem fogod megbanni :)
2017. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is szeretnék menni
2017. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!