Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nem ertem sracok?

Nagyon nem ertem sracok?

Figyelt kérdés
Angolbol ilyen jegyeim vannak: 2, 1, 2(masfelszeres sulyozas) a tobbi nem temazaro jegy, normalis jegy, az utolso pedig masfelszeres sulyozassal van. Hogy szamolhatom ki az atlagom?

2017. jan. 5. 01:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Elektronikus napló?? az meg mi a tosz? oké, én asszem innentől kilépek a beszélgetésből és megyek aludni. Már kijártam a iskolát a régi írott formájú naplóvezetéssel, nekem elég volt.


Amúgy ha ilyen bukta szélén táncolsz javasolnám az internetezés helyett a tanulást mint opciót. ÉS nem az elektronikus formáját (internet), hanem a hagyományos írottat (könyv). Garantáltan sikered lesz. Jó éjt!

2017. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként ahhelyett hogy lepontoztok 0%ra megmagyarázhatnátok hogy mi az a 1,5%os súlyozás és ha nem témazáró akkor mi? De a pirosat könnyebb nyomkodni.


Érvelés nuku.

2017. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 leírta a kérdés alatt te vakegér, hogy 1,5-ös súlyozás van a jegyekre..
2017. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
De mit jelent az 1,5ös súlyozás te nagyképű majom? Nyelvtanból is vannak gondok rendesen. Kis szövegértést kéne gyakoroloni.
2017. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!