Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andrássy Gyula Gimi? SOS

Andrássy Gyula Gimi? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy akik a Békéscsabai Andrássy Gyula gimibe járnak/jártak, azok szeretik/szerették?:) És az eurofaktra hány pontos felvételit kell írni körülbelül? Válaszokat előre is köszönöm!:)

2017. jan. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2012-ben felvételiztem, akkor 46 pontos magyart és 38 pontos matekot írtam, és az előzetes felvételi listán 14. voltam eurofakton (szóval lehet, hogy végeredményben még előrébb végeztem) + kitűnő voltam általánosban, 1-2 négyessel. Én személy szerint szerettem, bár azt kicsit parasztvakításnak tartom, hogy "aki eurofaktra jön, annak tuti lesz 12.-re 2 nyelvvizsgája"... Ez nagyban függ a tanártól, meg persze a te szorgalmadtól. Mi sok tárgyból amúgy kifogtuk a rossz tanárokat, mégis kb. 4-5 ember kivételével mindenkit felvettek az egyetemre (az a pár ember is megy egyetemre, csak ők most jelentkeznek). Szóval ha szeretnél továbbtanulni, abszolút jó választás! És ne félj attól, hogy időközben meggondolod magad, és mondjuk orvosira szeretnél menni, akkor sem leszel nagy lemaradásban, mert faktra így is járhatsz (konkrétan van olyan volt osztálytársam, aki eurofaktról orvosira ment). Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. :)
2017. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó iskola az Andrássy, én most végeztem:) Sok a megpróbáltatás, néha nehezen lehet bírni, sokat kell tanulni, de abszolút megéri. Eurofaktra viszonylag jó felvételit kell írni, de nem lehetetlen a bejutás.
2017. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végül nem oda mentem :)
2017. júl. 19. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!