Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy visszafogott lánynak ti...

Egy visszafogott lánynak ti ajánlanátok a kollégiumot?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemre szeretnék járni, és nem tudom hogy legyek-e a kollégista, vagy ne. A szüleim támogatnak akkor is ha albérletbe megyek, de nem vagyunk gazdag család, és lelkiismeret furdalásom lenne ha olyan sokat kéne költeniük rám.. ezért gondolkodom a kollégiumon is, de sosem voltam kifejezetten társasági lény, nem járok bulizni, szégyenlős is vagyok, stb... Ilyen embereknek való egyáltalán kollégium? Járt valaki hasonló cipőben?

2017. jan. 7. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:

*legyek-e kollégista

bocsánat, elírtam

2017. jan. 7. 14:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2017. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg visszafogott ember kollégista. Nem ugy néz ki mint az amerikai filmekben, hogy mindenki mindennap partizik reggeltől estig. Ha van lehetőséged szerintem mindenképp próbáld meg azt. Költséghatékony es ugyanúgy ismerkedhetsz hasonló emberekkel, mint te.
2017. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egyértelműen kolira szavazok, ha olcsóbb, mint az albi és közel van az egyetemhez. Ha olyan szobatársat fogsz ki, aki sokat bulizik és te nem akarsz, akkor átkéred magad másik szobába. Nem kötelező bulizni. De lehet megszereted, én sem voltam bulizós típus gimiben, egyetemen meg majdnem minden héten mentem, annyira jó volt a társaság.


Albival az a baj, hogy nagyon drága és ingadozó is az ára, nem fix. És a helyed sem biztos, engem raktak ki albiból szemeszter kellős közepén, mert a tulaj eladta a lakást.

2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony, az egyetemi kolesz nem úgy néz ki, mint az amcsi zs kategóriás vígjátékokban! Sok visszafogott ember kollégista anyagi okok miatt, és ők mindig meg is találják egymást, ezért nem magányosak. És a kollégiumok sem egyformák, mindegyiknek van egy arculata. Felsőbb évesektől meg lehet kérdezni, hogy melyiket ajánlják a nem annyira bulizósoknak, ők biztosan tudnak segíteni.
2017. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam visszafogottnak, inkább azt, hogy introvertált vagyok, nagyon ritkán megyek buizni. Mégis nagyon szeretek kollégista lenni, neked is csak ajánlani tudom! A szobatársakon nagyon sok múlik, és érdemes hozzád hasonló embereket választani, ha lehet.
2017. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!