Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen Medgyessy Ferenc...

Debrecen Medgyessy Ferenc gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Most felvételizek és meg szeretném kérdezni hogy mennyire ajánlott az iskola? Mert olvastam jókat is meg rosszakat is.

2017. jan. 10. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki odajár szinte mindenki szereti.

Nincs olyan szigorúság mint más gimikben, és ennek az a hátránya , hogy sokan könnyen elengedik magukat, és sok közepes ( és még gyengébb ) tanuló van ott.

Ez a leglazább gimi, sokan elzüllenek :) Igaz, más helyen is előfordul ilyen, de itt többen :)


Ha a jó társaság fontos és hogy ne szakadj meg a tanulásba, akkor menj oda. Ha a rajz érdekel vagy a tánc, akkor főleg.


De ha komolyan akarsz tanulni, akkor inkább menj máshová: TÁG , Fazék, Csoki, Ady, Kossuth. Ezekben kivétel nélkül olyan tanárok tanítanak, akik keményen követelnek, és nem könnyű jó jegyet szerezni.

Mindegyik gimibe jár barátom , ismerősöm, sok mindent hallottam.

2017. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És körübelül hány ponttal vesznek fel?
2017. jan. 17. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent a felvételi dönt el!


Volt hogy kitűnő nem jutott be az elrontott felvételi miatt. Pont most legutóbb volt egy ilyen eset (vagy több is, ki tudja én egyről biztosan tudok )


Min. 145-150-es összpontszámmal bent vagy.

2017. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!