Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki lenne, ha 16 évesen újra...

Ciki lenne, ha 16 évesen újra 9. -es lennék? (nem bukás miatt)

Figyelt kérdés
Ha átmennék gimibe egy 5 éves szakról egy 4 éves szakra, akkor újra elsős lennék. Osztálytársaim egy vagy másfél évvel fiatalabbak lennének nálam. Nem csúfolnának, vagy nem közösítenének ki emiatt?

2017. jan. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van osztálytársam, aki két évet töltött két különböző országban cserediák programmal, így 2, van akinél 3 évvel is idősebb, de ő is ugyanúgy viszonyul hozzánk, mint mi hozzá. Teljesen természetes. Így főleg, hogy nem bukás miatt. A legtöbb ember szereti, ha j osztálytársa érkezik, meg lehet vele ismerkedni, senki nem fog lenézni emiatt, ne aggódj! :) Sok sikert!
2017. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ment a zöld kéz :)
2017. jan. 11. 18:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: emiatt nem fognak csúfolni, piszkálni, pletykálni az 'előző' osztálytársaim és azok a tanárok akik tanítottak nem lesznek hozzám 'szemetek'?
2017. jan. 13. 12:39
 4/5 anonim válasza:
2017. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagyok és kilencedikes :D

Egyáltalán nem ciki, csak lehet, hogy egy idő után túl érett lennél hozzájuk, és már nem lenne velük olyan jó beszélgetni (attól függ, mennyire vagy későn érő)


/ötévesen vagyok/

2017. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!