Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sos! Deák Ferenc Gimnázium...

Mandlglover kérdése:

Sos! Deák Ferenc Gimnázium véleményeket mondanátok?

Figyelt kérdés

A Szegedi Deák Ferenc Gimnáziumba szeretnék továbbtanulni. Kéttanról,speciális angolról Deákosok véleménye jól jönne. Milyen a suli? A szóbelin miket kérdeztek? Hány ponttal jutottatok be?

Minden érdekel, bármi hasznos lehet. Egyébként 5-ös tanuló vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 14. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Az angol tagozat mondjuk azért színvonalas, de a többit nem ajánlanám. A szóbeli nem nehéz. Azt nézik, hogy mennyire tudsz értelmesen, összefüggően beszélni. Elég sok flúgos tanár van, de a tanulók se maradnak le ebben a sorban. Az ex barátom odajár, s tökre liberális szemléletű a suli, sok a leszbikus lány, de a fiúk is elég lányosak ott. Ha kérdésed van írj. Majd megkérdezem, hogy mekkora ponttal vették fel, mert így fejből nem tudom. 17/L
2017. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt hallottam, hogy kötelező a társastánc. Ez igaz?

2017. jan. 14. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kötelezően ajánlott. De nem tudom mennyire van kedved lányos fiúkkal táncolni?
2017. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semennyire😂
2017. jan. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!