Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol érettségin nehéz lenne...

Angol érettségin nehéz lenne megszerezni a 60-65%ot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Középszinten nem.
2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emelten sem. De tudod, a nehézség relatív fogalom. Nekem nem nehéz, mert van egy 82 százalékos nyelvvizsgám, és a felsőfokon gondolkozom, neked meg lehet, hogy nehéz, ha mondjuk totál kezdő vagy. Ha egy stabil B1 szinten vagy, probléma nélkül remélhetsz ötöst is, egyébként 65 százalék szerintem angolul alig beszélve is könnyen elérhető.
2017. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bármiféle tanulás nélkül meglett a B2-es nyelvvizsgám (77%), a középszintű érettségi pedig ha jól tudom csak B1-es. Ha konyítasz valamit az angolhoz, akkor meg kell lennie, bár ha nem akarsz izgulni, akkor szóbelire gyúrj rá egy kicsit.
2017. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!