Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha a lányomat...

Mit tegyek ha a lányomat azért buktatják meg 12. osztályban mert arra hivatkoznak hogy beteg folyton?

Figyelt kérdés
Nem krónikus beteg csak van h néha lebetegszik egy hétre. Erre a tanárok javítási lehetőséget se adnak hogy javíthasson pedig tudják h nem lóg meg semmi. Ráadásul két szakmaiból meg akarják buktatni egy irodalomból mert a tanár pikkel rá (tényleg ezt ő maga mondta nekem h kipécézte) és angolból nem osztályozzák mert h utolsó hèten írják a dogát és most kapott tüdőgyulladást. Bemegy ilyen nagybetegen az iskolába még mindig h hátha engedik javítani. Mit tehetünk ez ügyben mint szülők?

2017. jan. 19. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem fordulj az igazgatóhoz, hátha tud segíteni :)

Minden jót kívánok

2017. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
11%

Miért állítod,hogy te vagy a szülő? Aki betöltötte a 15-öt,az biztosan hasznàl mondatközi írásjeleket.

Valószínű más tantárgyakb is vacakul állhatsz,de csak ezekből buktatnak. Eszerint azért nem javíthatsz,mert míg heteket otthon betegeskedsz xart sem pótolsz,készülsz. Ha látnák rajtad a hajlandóságot biztosan kapnál esélyt.

De miért a kettes a kitűzött cél,nem értem. Neked nem lenne jobb,ha most a négyesért esdekelnél?

2017. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Egy szülő nem így ír.
2017. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!