Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE vagy a Pázmány jogi...

Az ELTE vagy a Pázmány jogi kara jobb?

Figyelt kérdés
Jogász szeretnék lenni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik egyetemre menjek. Esteleg, ha valaki épp most tanul valamelyik suliban vagy nem olyan rég végzett, tudna nekem mesélni? Már mindent hallottam mindkét egyetemről, úgyhogy kissé összezavarodtam.

2017. jan. 19. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ehhez hasonló kérdést tettem fel 1-2 napja. Nekem a Pázmány szimpatikusabb és több jót is hallottam onnan.
2017. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én a Pázmányon tanulok. A suli szuper, a tanárok is. :D nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Igaz én nem a jogász szakon vagyok, hanem egy másik jogi képzésen.
2017. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén végzek, jogra szeretnék menni, én első helyen az ELTE-t jelölöm, míg második a Pázmány, harmadik Károli:)
2017. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó: igen, nekem is ez lesz elméletileg a sorrendem, csak biztosra akarok menni, bár ez úgy is utólag fog kiderülni. Mondjuk a Károlit nem írom be, az egyáltalán nem szimpatikus. És sok sikert! :)

2017. jan. 24. 19:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is csak azért írom be, hogy tuti eltudjam kezdeni a jogi egyetemet, de nagyon remélem, hogy sikerül az ELTE.

Neked is sok sikert!!

2017. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Pázmányon hogy van, de ELTE-n szinte semmi ösztöndíj nincs, államira meg lehetlenség átkerülni. Amúgy az oktatás színvonalával nekem semmi bajom nincsen, csak kicsit a hallgatói támogatásokra kellene nagyobb hagnsúlyt fektetni, pláne az önköltségesek esetében, mivel iszonyat sok a tandíj. Ha ez a Pázmányon is így van akkor én az ELTE-t mondanam, de ha a Pázmányon jobbak az ösztöndíj lehetőségek, meg a nelvtanulási lehetőség (amiről inkább nem is írok milyen szinten van semmibe véve az ELTE-n) akkor Pázményt mondanám.
2017. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Én is idén végzek, és jogra szeretnék menni.:)

Elsőnek én a Pázmányt fogom, barátnőm oda jár és ő nagyon szereti. :)

2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pázmányon van ösztöndíj. Linkelem.


[link]

2017. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem kérdés, hogy PPKE, sajnos az ELTE nagyon vesztett a színvonalából...
2017. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy friss felmérés is mutatja, hogy a Pázmány jogi kara jobb.

Az ELTE-t a neve határozza meg...

Régen igen, jobb volt, de manapság nem.

2017. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!