Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Egyetemen vizsga előtti napon lettem sajnos beteg, de annyira, hogy mozdulni sem tudtam, ezért nem tudtam elmenni a vizsgára.

Ezt jeleztem is a tanár felé, de az összes vizsgaidőpont be van telve, UV időpontra pedig nem tudok jelentkezni, mert még előtte nem voltam vizsgán.

Nem szeretném emiatt elbukni a tárgyat, de a prof nem tűnik túl segítőkésznek. Mit lehet tenni?



2017. jan. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Bekínlódod magadat, és utána mehetsz UV-re, ha jobban leszel.
2017. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmész a háziorvoshoz, és ha tudsz, kérsz utólag egy orvosi igazolást. (Bár kicsi az esély, legalább fel kellett volna hívnod aznap az orvost, ha olyan rosszul voltál, hogy nem tudtál elmenni hozzá.)

Egyszer én a buszmegállóban estem össze, és vittem orvosi igazolást is, de senkit sem érdekelt:S Szerencsére nem csúszó tárgy volt.

2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, van igazolásom, csak nem értem, hogy komolyan önhibámon kívül ezért kell elengednem egy fontos tárgyat, mert a tanár képtelen rá, hogy elegendő helyet biztosítson?
2017. jan. 19. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérted a tanárt, hogy írjon be neked egyest a vizsgára, amin nem tudtál megjelenni?
2017. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!