Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az pontosan hogy a...

Mit jelent az pontosan hogy a Hunfalvy Jánosban egybe van a japán és az orosz?

Figyelt kérdés
Nme tudtam elmenni a nyílt napra és mivel külön kódjuk van ezért nem is tudtam hogy egy osztáyl, ez azt jelenti hogyha én japánra akarok menni akkor oroszt is kéne tanulnom vagy csak olyannokal lennék együtt akik azt tanulják? Egy osztáylba akkor hányan járnak? Előre is köszi a választ! Sokat segítenétek vele!!

2017. jan. 20. 18:21
 1/5 anonim válasza:

Szia ^^

Én is a Hunfalvyba akarok menni japán szakra. Nem kell oroszt tanulnuk majd csak össze lesznek vonva az oroszosok és a japánosok ami azt is jelenti, hogy csak egy fél osztályt vesznek fel, én ugy tudodm 16 embert. :)

2017. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...viszont közösen tartják a teaszertartást szamovárral a futonok mellett, miközben az oroszosok ültő helyükben törökülésből kánkánoznak, mire azt a japán szakosok egy-egy elegáns ai ki do mozdulattal hárítják.
2017. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A 2. az nem teljesen igaz, mivel külön termekben lesznek tartva természetesen az órák :D de nem lenne rossz. Mellesleg az informatika és az ügyvitel is két csoportra lesz felosztva a kevés gép miatt.
2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Inhorümácsiká: japánosoknak,

ügyvitelnoje: oroszosoknak. :P ;)

2017. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D sokat segítettél, sok sikert a bejutáshoz💟❤
2017. jan. 30. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!