Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vetési szóbelire mindenkit...

Vetési szóbelire mindenkit behívnak?

Figyelt kérdés
Ha biológia szakot jelölöm meg akkor behívnak szóbelizni mindenkit,vagy csak akik úgy állnak jegy ügyileg meg esélyesek?

2017. jan. 21. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve hogy zajlik egy ilyen biosz szóbeli,tapasztalatokat is írhattok de átlagba is. :)
2017. jan. 21. 16:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit behívnak, aki jelentkezett az adott szakra :) Én a Vetésibe járok, bár franciára, nekünk is volt anno szóbeli. Ne görcsölj rá, próbálj természetesen viselkedni! Mindenképp legyél ott időben, ünneplő nem kell, de azért öltözz fel igényesen, légy udvarias. Ismerem az összes bioszos tanárt, aranyosak :)

Sok sikert!

2017. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A német szóbeli milyen itt?
2017. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Szerintem megfogadom őőket,szeretném ha felvennének...de nem sikerult a matekfelvételim hű de ragyogóan (itt értsd hogy reménykedek hogy meglesz a 20pont...) szóval nagyon-nagyon-nagyon sok szerencse kell hogy bekerüljek. :D
2017. jan. 22. 19:08
 5/8 anonim válasza:
Na sikerült már a szóbeli? Vagy csak holnap mész? És a felvételid milyen lett?🙂
2017. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem mentem szóbelire,másik szakot jelöltem meg ahova nem kell. :D A Magyarom:35 Matek:22

Reménykedek,majd kiderül :)

2017. febr. 28. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Na felvettek? Jovore en is oda szeretnek menni. ^^
2017. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy ment? énis biosz szakra akorok jelentkezni idén
2017. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!