Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostani nyolcadikosok! Nektek...

Mostani nyolcadikosok! Nektek milyen lett a felvételi (2017)?

Figyelt kérdés

Kítűnő tanuló vagyok, így egy igazán erős iskolába jelentkeztem... Tavalyi felvétli borzasztóan nehéz volt, ezért gondoltam, idén könnyebb lesz. De sajnos nem... kíváncsi lennék, hogy aki idén írta, hogyan sikerült! Mert nekem borzasztó lett... matekból 3 feladathoz hozzá sem tudtam kezdeni... A magyar még elmegy , de a matek...

Megnéztem a megoldókulcsot, és a matekot 27, a magyart 37 pontnak számoltam, ami nekem nem igazán jó.



2017. jan. 21. 16:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szinte teljesen ugyanolyan helyzetben vagyok, mint te :D :/ Matekból kb 26 pont (szintén 3 feladatot nem tudtam megcsinálni), magyarból pedig kb 41. Viszont szerimtem a korábbi években könnyebbek voltak. Elég sok régit csináltam meg, és azok szinte mindig 46-30 pontosak lettek. A jegyeim elég jó felhúzzák az összpontszámomat, de még így is kérdéses, hogy behívnak-e szóbelire :(
2017. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is a maximális pontot viszem, de valószínűleg nem lesz elég... sajnos még el is sírtam magam, mikor kijöttem a teremből, mert azt hittem, hogy még a 20 pontot sem érem el. De mivel a magyar volt az első, így azon még a tollat sem tudtam megfogni, úgy izgultam, ezért sajnos az sem lett a legjobb , pedig a magyarnak igazán fel kellett volna húznia a rosszul sikerült matekot. Én is rengeteg előző évekbeli feladatsort csináltam meg , és még előkészítőre is jártam a suliban. De annyira borzasztóan nehéz volt a matek, hogy teljesen leblokkoltam.
2017. jan. 21. 18:22
 3/12 anonim válasza:
4,9 az atlagom, a magyar kb 41 pontra sikerult(suliba is human reszen vagyok),a matek 16 :c tenyleg neheznek volt a matek
2017. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szintén ugyan ilyen helyzetben vagyok :) Ahova jelentkeztem minimum 40-40 pont kellene dehát... matekot elcsesztem talán 30 pont magyar meg annyira nem lett gáz 45 pont körüli de még így is húzós... :/
2017. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A matek nehéz volt,izgultam,elrontottam,olyan 25 pontra számoltam.A magyar az ment,olyan 40-45 meglesz
2017. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mernokatom válasza:
Én 6. Osztályos vagyok de szerintem a nehézségek szinte ugyanolyan szinten mozognak. Én nekem a magyar azért felhúzza meg viszem a csak 5 os jegyeket de a matekom az szar lett. Magyad kb 43-46 matek pedig 25-30
2017. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kitűnő tanuló vagyok és szinte a megye legjobb iskoláját jelöltem meg első helyre. A magyar az jól sikerült, fogalmazás nékül 37 pont, tehát 3 pontot vesztettem a feladatokban. A mateknál vegyes érzelmeim vannak, mert mindent átnéztem pedig, de a 10-es feladatot elrontottam így csak 1-3 részpontokra számíthatok. :P 38-ra saccolom a matekot és az a kiborító, hogy mindig 40 fölött írtam és csak szinte 2 pont választ el :( Na de majd meglátjuk mennyi lesz, de az a lényeg,hogy végre túl vagyunk rajta. :D
2017. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Temari-chan válasza:
max pontot viszek magyar kb 37 fogalmazás nélkul matek 34. Szívás van mivel erős gimibe jelentkeztem. Drukkolok nektek azért, legalább valakinek sikeruljon bekerulnie oda ahova akart ;)
2017. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vedres Boglárka válasza:
Sziasztok! Én is maximális pontokat viszek, és én ma tudtam meg, hogy a magyarom 42 pontos lett, a matekom pedig 34. A magyar valóban nehéz volt, de majd meglátjuk hova lesz elég ez a szám.
2017. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát szerintem az idei matekot szinte mindenki elrontotta ezért szerintem bekerülsz abba a gimibe ahova szeretnél. Én is kitűnő vagyok de a matek az nekem is rossz lett szóval nem vagy egyedül!
2017. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!