Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most tényleg. Nem hittem...

Most tényleg. Nem hittem volna hogy olyan nehéz lesz de olyan 65-68 között lesz a végső pontszám. Városmajori ének szakra elég lesz ennyi? Hozott pont az 9. És mi lehet az ének alkalmasságin?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom vagy, aki egy nagyon hasonló kérdést feltett, oda is írtam egy választ neked, olvasd el! :) (Én vagyok, aki írtam, hogy veled egy cipőben jártam, és végül felvettek :)) Na a zenei felvételiről:

-kellett hegedülnöm (aki játszi hangszeren, annak be kell mutatnia.) Nem kellett sokat, de 1-2 különböző darabot vigyél, lehetőleg fejből, mindenképpen klasszikus zenét!

-volt lapról olvasás - szerintem könnyű volt, de ha neked nehéz, gyakorolj rá

-kellett azt hiszem népdalokat énekelni, azokat tanuld meg fejből

-volt írásbeli része: hangközöket tuti fel kellett ismerni, talán akkordokat is, már nem emlékszem, szintén gyakorolni kell! Ha van lehetőséged, járj még szolfézsra valakihez, ha amúgy nem jársz, akkor nem lesz gondod, anélkül azért necces

-talán szolmizálni is kellett, de erre már nem emlékszem.


Ha van jó szolfézstanárod, akkor nem lesz gondod, de gyakorolj, készülj, hogy ne ezen múljon! Sok sikert, remélem sikerül, mert szuper suli, én élveztem :)

2017. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszodat.64 +7 hozott pontom van 10 éve zongorázom 8éve emelt szolfézst tanulók ének is szintén.Kérlek ne kedves hanem valóságnak megfelelő választ írj.😥 És te hány pontot írtál?Hányat szerezték szóbelin?Így behívnak?
2017. febr. 16. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült?? Bekerültél?felvettek?
2017. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igggennn.9.lettem ideiglenesbe és 15 öt vesznek fel szóval.😅Te hova jelentkeztél és hány pontot írt ál?
2017. márc. 30. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, en is oda jelentkeztem, de nem oda szeretnék menni, 79 pont a végső es max hozott pontok..az Eötvösbe 28. vagyok fel osztályra..szerintetek? A VMG-ben biosz tagozaton 44.-ik szinten fel osztalyra.
2017. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! első válaszos vagyok: nem emlékszem már, hogy hol hány pontot kaptam, már 10 éve volt, a pontozási rendszerre sem emlékszem, de most már nincs is miért izgulnod, szívből gratulálok, és kívánom szuper gimis éveket, szerintem szeretni fogod a VMG-t :) (Másik válaszoló, aki pedig vacilálsz az Eötvös és a VMG között: én a VMG-be, a férjem az Eötvösbe járt, és ő is nagyon szerette, szóval szerintem itt már nem tudtok rosszul dönteni :) )
2017. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(bocsánat,hogy kicsit összevissza írtam, de érthető azért :))
2017. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm. Szerintem az EJG mellett teszem a voksom❤ köszönöm 😁 de ha oda nem sikerul, akkor a varosmajor is tökéletes lesz
2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok az értelmes kommentrkért.Köszönöm.Kedves utolsó remélem Felvesznek Eötvösbe vagy iskolatársai leszünk.:).Kívánok neked sok szerencsét.:)
2017. ápr. 10. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm ❤❤
2017. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!