Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori ének szak? Többi...

Városmajori ének szak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy a felvételit elrontottam.65-68 pontom lesz valszeg de 10éve zongorázom szolfézs már 1.oszt tol kötelező nálunk(Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola)és ének nálunk emelt volt.Szerintetek hívni fognak szóbelizni?És ha igen mit kérdezhetnek ott?Amúgy nagyon sokat készültem de szerintem az idei kicsit nehezebb volt többinél.Vagy csak én vagyok így?A rendes válaszokat előre is köszönöm ☺
2017. jan. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, a 65-68 pontos központi nem olyan rossz oda, ha a hozott pontjaid jók. 5-6-7-8. osztályt is nézik.

Szóbelin kell énekelni 2-3 dalt, és kicsit játszani a hangszereden, és asszem van egy kis szolfézs írásbeli is, de ez neked nem lesz gond.

2017. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, a 65-68 pontos központi nem olyan rossz oda, ha a hozott pontjaid jók. 5-6-7-8. osztályt is nézik.

Szóbelin kell énekelni 2-3 dalt, és játszani a hangszereden, és asszem van egy kis szolfézs írásbeli is, de ez neked nem lesz gond.

2017. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál😊.Nem tudom 8pont lenne a hozott pontszám.Elég ez?
2017. jan. 28. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, rövidesen kiderül :) Reméljük, elég lesz.
2017. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok tényleg köszi 😃 Amúgy te VMG-és vagy?
2017. jan. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!