Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az írásbelim 90 pont körüli...

Az írásbelim 90 pont körüli lett, a vitt jegyek max pontszámúak. így behívnak a Budapesti Eötvös József Gimnáziumba? Ha igen, akkor hány pontot kell elérnem ahhoz, hogy felvegyenek a természettudományi szakra?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg be fognak hívni.

Az, hogy hány pontos szóbeli kell függ az adott évtől, de összesen olyan 180 pont fölött már jó esélyed van.

2017. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Matehorvath: Szerintem is van esélyed, bár szerintem gondold meg..Az Eötvös egy rohadt kemeny suli..Szerintem matkektagozatra is, és a humanra is jelentkezhetsz! Milyen sulikat fogsz bejelölni?Es milyen tagozat?
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát tuti, minden tagozatra be fognak hívni, és ha maxosra, vagy nagyon jól szóbelizel, akkor fel is fognak venni.

Sok sikert a szóbelire :)

2017. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi volt a szóbelin?

Melyik tantárgyból kérdeztek?

2017. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült??
2017. márc. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!