Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem - pszichológ...

Fizika16 kérdése:

Debreceni egyetem - pszichológia szakról vélemény? Megéri odamenni? Milyen az oktatás? Többségben van az elméleti tudás anyag, mintsem a gyakorlati? Saját tapasztalatok érdekelnének elsősorban!

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne,hogy valakinek Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár Pszichológia szakról esetleg tapasztalata van-e?:) Milyen ott az oktatás?

2017. jan. 24. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg
2017. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Csak ajánlani tudom Debrecenben a pszichológiát.:)

A tanárok rendkívül hallgatóbarátok, korrekt elvárásokkal, nem a szívatás meg a buktatás a céljuk. Az egész pszichológia intézet nagyon segítőkész, tanárok, felsőbb évesek.:) Próbálják a legjobbat kihozni az emberből.:)

Nem mondanám hogy nagyon teljesithetetlen/szóró tárgyak vannak. Akik első évben elindulnak általában meg is maradnak.:) A gyakorlatra nincs túl nagy hangsúly fektetve, a direkt erre a célra "tervezett" gyakorlati órákon kívül. De ez érthető is, mivel egy BA diplomával sokat nem érsz, nem tudsz vele elhelyezkedni. Az szakirányú képzés lesz majd az igazi gyakorlat szempontjából.:) Ha van bármi konkrét kérdésed nyugodtan írj!

2017. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, írtam privátban!:) További válaszok is érdekelnének ha van még valakinek tapasztalata! :)
2017. jan. 25. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első éves vagyok itt Debrecenben, és én csak ajánlani tudom. Az egész pszichológia tanszék egy kis egységet alkot, nagyon jó a viszony a felsőbb évesekkel is és a tanárok is bármiben segítenek, nagyon rugalmasak és tényleg hallgatóbarát közeg. Összevetve más debreceni szakkal, szerintem kivételesen emberi arca van ennek a tanszéknek. Ahogy eddig látom megfelelő gyakorlati tudást is fog nyújtani. Én teljesen beleszerettem ebbe a szakba. Írhatsz nekem is, ha kérdésed van.
2017. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :)
2017. jan. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!