Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizők! Van itt olyan,...

Felvételizők! Van itt olyan, aki a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumba szeretne menni? 😊

Figyelt kérdés
Ha igen, hány pontotok lett?
2017. jan. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerettem volna,csak elrontottam a felvételit..72 pont lett
2017. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is elrontottam... nagyon félek, hogy kevés pontom lesz. Egyébként melyik tagozatra szerettél volna menni?
2017. jan. 24. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Természettudományira
2017. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is. Ott írtad a felvételit?
2017. jan. 24. 16:56
 5/8 Mrs. Hudson válasza:
Szia! Én is jelentkeztem a Fazekasba, csak a társadalomtudomány tagozatra. Jövő héten kiderül,hogy behívnak - e bennünket, vagy sem. Mindenkinek drukkolok!
2017. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerült? Én is drukkolok Nektek! :)
2017. febr. 9. 17:35
 7/8 Mrs. Hudson válasza:
Nekem 83 pontom lett. Öcsémnek ( a hatosztályos simába készül),74 pontja van. Nem tudom,hogy ezek a pontok jók- e, vagy sem. Mi az Eötvösben írtuk. Ott azt mondta az egyik tanárnő, hogy a hatodikosok matekja nehezebb volt és a 74 pont szerinte elég ahhoz, hogy behívják. Az én eredményem nem tudom mire lesz elég.
2017. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Én a b-be, azaz a természettudományi osztályba készülök, és 92 pontom lett. Az előző évek alapján a ponthatár olyan 80-85 pont körüli lesz. Aki viszont rosszabbat írt, annak sem kell elkeserednie, mert a mostani írásbeli tényleg nehéz volt, és a szóbelin javíthat még.

2017. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!