Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

Mrs. Hudson kérdése:

A budapesti Eötvös József Gimnáziumban írtam a központi felvételit. Aki szintén ott írta, hogy érzi, hogy sikerült? Eredmény vajon várható -e a honlapjukon február 8. előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok, mert ide szeretnék bekerülni 9. évfolyamra. Az öcsém is most felvételizett, csak Ő a hatosztályos képzésre. /14,F/

2017. jan. 25. 09:06
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia!

Én is oda szeretnék menni, most írtam a felvételit.

(Nyolcadikos vagyok.) Nekem kb 82 pontom lett. :/

A megoldókulcs szerint, a legszigorúbban számolva.

Te mennyire tippelsz?

13/L

2017. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem is körülbelül ennyi pontom lesz, de sajnos még érhetnek meglepetések. Milyen gimit írsz még be?
2017. jan. 25. 18:38
 3/16 anonim válasza:
Nem hiszem hogy kirakják a honlapra az eredményt. Nem szokták. Be kell menni, kinn lesz a faliújságon.
2017. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bogi11 ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy pár nappal előbb kiteszik a listát a honlapra, de megnézni a dolgozatokat csak 8-án lehet.
2017. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, a felvételin elmondták, hogy 8-án lehet személyesen megnézni a feladatlapokat, viszont máig kint voltak a honlapjukon a tavalyi írásbeli felvételi eredményei. Ma délutánra már eltávolították, úgyhogy szerintem már nem kell túl sokat izgulni, mert hamarosan feltöltik az idei eredményeket.

Bogi11, Te is most írtál felvételit?

2017. jan. 27. 18:06
 6/16 Bogi11 ***** válasza:
Nem én. Csak a fiamat képviselem.:) És izgulok helyette is. :)
2017. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem. És még hová fog jelentkezni a sorstársam? Én szeretném beírni a Fazekast is és még néhány iskolát, köztük nem top iskolát is, hogyha nagyon rossz lenne az írásbelim, vagy a szóbelim. Azt sem tudom, hogy mi számít jó, vagy rossz írásbeli eredménynek idén. Azért 80 ponttól felfelé, már megkönnyebbülnék. Öcsém is.
2017. jan. 27. 20:13
 8/16 Bogi11 ***** válasza:

Szia! Azért biztoan kalkuláltatok valamit. Mennyire számítotok? Mondjuk mi olyan 80 körulire, de aztán jöhet még kellemetlen meglepetés. Nekünk is Fazekas, utána VMG, SzentIstván.. aztán a pontoktól függ. A végén valószínűleg a JAG lesz. Nyilván nem mindegy az sem, hogy honnan megy az ember

Apáczaiban nem gondolkodtok? Milyen tagozat érdeke?

2017. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Természetesen mi is számolgattunk, de a fogalmazás pontozása dönti majd el, hogy elérjük -e a 80,81,82 pontot. Öcsém matekos, én i kább humán érdeklődésű vagyok, bár a matek is szokott menni, azt mégsem tudtam,hogy hány fehér golyó volt a dobozban. Vagyis amit jól kiszámoltnak gondoltam, kiderült, hogy nem az. Mindent megoldottam,de nem mindent jól. Azért is írtuk az Eötvösben, mert a nyílt napon azt mondták,hogy ők felvételiző-barát módon pontoznak. Az Apáczai nekünk nem szimpatikus, a többi messze van. Kölcsey, Madách esetleg, Könyves Kálmán. Talán hétfőn okosabbak leszünk. Nem akarok csalódni.
2017. jan. 28. 09:21
 10/16 Bogi11 ***** válasza:

Mi lesz hétfőn? Csak mert azt írtad, akkor okosabbak lesztek..

Mindenképpen szeretnétek 1 suliba járni? Ha nem, akkor öcsédnek javasolnám még a Trefortot is. Csak jókat hallottam róla.

Drukkolok nektek!😊

2017. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!