Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Szent László Gimnázi...

Budapesti Szent László Gimnázium melyik tagozatára nehezebb bekerülni? Melyikhez kb. hány pontos felvételi kell minimum?

Figyelt kérdés
Az olasz, a természettudományos és a tömkom szak érdekelne. Az írásbeli felvételim kb:76 pont lett. Magyar:42 körül, matek: 34 körül.

2017. jan. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem talán tömkomra és olaszra a legnehezebb bejutni, de a termtudosra sem konnyu.

Ez a felveteli szerintem jo lesz :D Olyan 65-70 korul mar nyert ugye van az embernek. Jegyeid milyenek? Olyan 4,7 atlag a minimum.


Sok sikert a szobelire 😉

2017. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az átlagom 4,9.
2017. jan. 26. 07:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én oda járok. Tavaly az angolra, olaszra és rajzra felvételiztem. Szerintem a fél osztályokba (infó, média) nehezebb bekerülni. A természettudományira is kicsit több pont kellett a szóbelire behíváshoz, mint az angolra. Az olasz kéttannyelvű 32-36 fővel indul, múlt évben 66-68 pont és max. vitt pontszám volt az alsó határ. Ez a 134. helyet jelentette a rangsorban ha jól emlékszem. Az oktatás.hu-n van táblázat, hogy hányadik volt az utolsó, aki bekerült. Szóbeli ott nem volt, de a magyar központi súlyozottan számít. Az angolra 71-72 pont és max. vitt pontszám kellett a szóbelire behíváshoz.
2017. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly tőmkom: 81,2 pont (/100) (lacis számítással, szóbeli után) volt a ponthatár. Tehát jó eselyed van.
2017. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!