Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Budapesti...

Van esélyem a Budapesti József Attila Gimnáziumba, ha 50 pont a hozott pontszám és a felvételim 60 pontos lett?

Figyelt kérdés

#Budapest #iskola #gimnázium #Budapesti József Attila Gimnázium
2017. jan. 26. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert úgy tudom, hogy tavaly 60 pontosokat be sem hívtak szóbelire.
2017. jan. 26. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valami tizenkettedik voltam az ideiglenesen 76 pontos írásbelivel (elrontottam a matekot :/), hármas átlaggal, maxpontos szóbelivel. Az első százat felvették, aki oda akart menni, abba szerintem bőven belefér 60 pontos írásbelinél sokkal rosszabb is, pláne úgy, hogy maximális pontokat viszel. Tudom, hogy nagyon feszített ez az időszak most, de szerintem abszolút van esélyed. Rémtörténetek mindig keringenek, de nagyon meg lennék lepve, ha nem vennének fel téged simán. Sokkal nagyobb túljelentkezéssel operáló sulikba is behívnak szóbelizni még ezekkel a pontokkal.
2017. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek azért nyugtatnak! 😅
2017. jan. 27. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, a József Attila Giminek az igazgatója jött hozzánk, es azt mondta, hogy 70 ponttól hívnak be, de ez a felvételi előtt volt, ismetlem: A Felvételi ELŐTT, szóval sztm. lejjebb viszik a ponthatart, simán bekerülhetsz, hajraaaa;)
2017. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
118 a behívási ponthatár elvileg
2017. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!