Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azokat kérdezném akik a...

Izebigyo126 kérdése:

Azokat kérdezném akik a kisképzőbe jártak/járnak és már központi felvételit kellett írniuk. Kisképzősök tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a kisképzősökhöz szól.

Milyen volt a 7. év végi és a 8. félévi bizonyítványotok, illetve hogy sikerült a központi felvételitek?

Azt is szeretném tudni, hogy abban az évben a központitok az átlag felett vagy alatt volt.

Hogy sikerült a rajz felvételi? Mennyire vagytok rajzból tehetségesek?

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az számít, amit ott az alkalmasságin nyújtasz, a többi mellékes. Ha jártál oda előkészítőre, akkor tisztában kell lenned a színvonallal. Illetve a suli honlapján is vannak fenn felvételin készült rajzok.
2017. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én 2015ös felvételit írtam. az átlag valami 50 körül lehetett? nekem 79 lett, de kb mindegyik osztálytársam bőven átlagos volt. legalábbis akikről tudok. biztos van átlag alatti is, szóval ne aggódj. ha jól rajzolsz és nem vagy mindenből 3 alatt, bejuthatsz.
2017. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem 4 és 5 öseim voltak a bizimben. A központim 74 pontos lett. (A matekom lett jobb 39 pont)Arra emlékszem h a tanárok a szóbeli elbeszélgetésen még viccesen meg is jegyezték:D. Egyébként szerintem a 74 pont átlagosnak számít. Az alkalmasságim jól sikerült, vagyis szerintem:) mivel felvettek.


-Egy másod éves kisképzős diák-

2017. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő válaszadó eredményei a mérvadók. Igen, nagyjából ilyen eredmények kellenek ahhoz, hogy a jó rajzképesség mellett be lehessen kerülni.
2019. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!