Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a Komáromi Jókai...

Felvesznek a Komáromi Jókai Mór Gimnáziumba 62 pontos felvételivel?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, de a felvételit nagyon elrontottam.

2017. jan. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz azért a felvételid sem, csak nem kiemelkedő :D AZzal már sokat nyertél, hogy kitűnő vagy. Szerintem nyert ügyed van, de ha majd lesz ideiglenes rangsor, akkor majd többet lehet mondani :/

Szóbeli lesz még?

2017. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szóbeli nem lesz,szerencsére.
2017. jan. 27. 17:38
 3/7 anonim válasza:

Alap, hogy felvesznek.

Nem tudom azóta mennyit emelkedett a színvonal, de 2 és fél éve a volt osztálytársaimat 3-as átlaggal felvették. :)

Ha rendészetre mész, akkor hajrá! :P

2017. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatot jelölted?
2017. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A német tagozatot jelöltem meg elsőnek, másodiknak az angolt.
2017. jan. 28. 17:02
 6/7 anonim válasza:
Nekem is 62 pontos lett remélem felvesznek csak nekem lesz egy hármasom matekból a féléviben. (angolra jelentkezek)
2018. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Jókaiban mióta van német tagozat? Amúgy 110 pont szokott lenni az alsó ponthatár, ők úgy számolnak, hogy max 100 a bizonyítvány, és max 100 a központi. Tehát, ha mondjuk 4,5 volt az átlagod, akkor 90 pont a hozott pontszám, tehát 20 pontos központi is elég. A legalacsonyabb ponthatárú gimnázium a környéken.
2020. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!