Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 56 pontot írtam. Ennyi pont elég?

56 pontot írtam. Ennyi pont elég?

Figyelt kérdés

-Corvin Mátyás Gimnázium

-Teleki Blanka Gimnázium

-Leövey Klára Gimnázium

-Ady Endre Gimnázium

-Kölcsey Ferenc Gimnázium

-Dózsa György Gimnázium


A hozott pontjaim:

Corvin:70/61

Teleki:50/45

A többi 50/42



Teljesen el vagyok keseredve :(



2017. jan. 30. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:

A 7 év végi átlagom:4,5

8 fél évi:4,63

2017. jan. 30. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Elég.
2017. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Kolcseybe biztosan kevés. A többit nem ismerem.
2017. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Corvinba eleg,gyenge suli. Telekibe is van eselyed ha jo lesz a szobelid. Kolcseybe be se fognak hivni. Dozsaba is eleg :)
2017. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, hogy a többiek, akik ezekbe a sulikba akarnak menni, miket írtak, miket hoznak. Nem lehet tudni.
2017. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Corvinba tuti elég lesz, oda nem kell sok pont :)) Nem erős suli.

A Telekibe lehet, hogy elég lesz. Mindenkit behívnak szóbelire, szóval ha ott elég jól teljesítesz, fel fognak venni :D

Leöveybe a szóbeli elég kérdéses, de a gyengébb tagozatokra, pl.: média, dráma talán meglesz :)) A többi tagozaton kb. 100 pontnál szokták a határt megállapítani.

Adyba tuti elég lesz, csak még kell egy közepes szóbeli :)

A Kölcseybe szerintem kevés lesz :SS Ott 105 körül szokott lenni a ponthatár a behívásra.

A Dózsába is elég lesz, tavaly 49 központi + 45 hozott pont ment oda barátnőm.


Szóval Corvin, Teleki, Leövey, Ady, Dózsa, azért van esélyed :)) Sok sikert a szóbelikre, azokat még meg kell toljad :))

2017. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!