Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem műszaki menedzs...

Pannon Egyetem műszaki menedzser szak milyen?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és szeretnék tovább tanulni és kinéztem a Műszaki menedzser szakot a Pe-n. Szerintetek milyen ez a szak mennyire nehéz elvégezni és milyen lehetőségei vannak az embernek egy ilyen diplomával ?

2017. jan. 31. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Egyetemtől függetlenül nem javaslom ezt a szakot. Sehova nem fognak rögtön osztályvezetőnek (menedzsernek) felvenni, csak azért, mert van egy ilyen diplomád. Ahhoz meg nem biztos, hogy elég erős a műszaki rész, hogy mérnökként helyezkedj el.
2017. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ .Hát igazából gondoltam , hogy egyik területre sem add komoly betekintést de azért gondolom nagyobb eséllyel találok ilyen diplomával munkát mint egy politologussal amire egyik rokonom jár és engem is ráakar beszélni
2017. jan. 31. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
El tudsz vele helyezkedni.
2017. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!